Πρόγραμμα Αγώνων PRO JUNIOR THUNDERS

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ PRO JUNIOR THUNDERS SOCCERLINK
2η Αγωνιστική 21/10/2017
ΑΚΑΔ. COERVER JUVENTUS ATHENS 1
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΠΑΠΑΓΟΣ 2  17:30 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
 3η Αγωνιστική
JUVENTUS ATHENS 1 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2
ΑΚΑΔ. COERVER ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1 ΠΑΠΑΓΟΣ 2
 4η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ JUVENTUS ATHENS 1
Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2 ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔ. COERVER
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
 5η Αγωνιστική
JUVENTUS ATHENS 1 ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2
ΑΚΑΔ. COERVER Κυριακή 19/11/2017 10:00 TOTAL FOOTBALL CLUB ΠΑΠΑΓΟΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2
 6η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ JUVENTUS ATHENS 1
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΑΚΑΔ. COERVER
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1
 7η Αγωνιστική
JUVENTUS ATHENS 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1 ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2
ΑΚΑΔ. COERVER Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1
 8η Αγωνιστική
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 JUVENTUS ATHENS 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2 ΑΚΑΔ. COERVER
 9η Αγωνιστική
JUVENTUS ATHENS 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1
ΑΚΑΔ. COERVER ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2
 10η Αγωνιστική
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 JUVENTUS ATHENS 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1 ΠΑΠΑΓΟΣ 2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΚΑΔ. COERVER
Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 11η Αγωνιστική
JUVENTUS ATHENS 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1
Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ 2 Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ 1
ΑΚΑΔ. COERVER ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΠΑΠΑΓΟΣ 2 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ SCP ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *