Παμπαιδικό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – Α.Σ.ΠΑΠΑΓΟΥ : 4-1

Αν ρωτήσει κάποιος γιατί χάσαμε σήμερα, και μάλιστα με τόσο ευρύ σκορ, θα έλεγα ότι οι λόγοι είναι τουλάχιστον τέσσερις. Η ομάδα δεν είχε καλή κυκλοφορία της μπάλας, κάποιοι παίκτες υστέρησαν, οι ευκαιρίες δεν αξιοποιήθηκαν και δεν καταφέραμε να περιορίσουμε τον παίκτη κλειδί του αντιπάλου ( #11). Ένα ελαφρυντικό για την κακή μας εμφάνιση είναι οι λίγες προπονήσεις(1) των προηγούμενων ημερών, λόγω των κακών καιρικών συνθηκών. Οι σημαντικότερες στιγμές του παιχνιδιού ήταν οι εξής : Α’ ημίχρονο / 3’ κόρνερ Κομούτου προβολή του Νούτσου και 0-1, 15’ κόρνερ Κομούτου γυριστό βολέ του Νούτσου πάνω από το δοκάρι, 23’ διείσδυση γηπεδούχων από αριστερά και 1-1 με κοντινό σουτ, 28’ σουτ του Γουσέτη από ιδιαίτερα πλεονεκτική θέση μόλις άουτ. Β’ ημίχρονο / 1’ 2-1 , 7’ κόρνερ του Κομούτου και κεφαλιά του Νούτσου πάνω από το δοκάρι, 15’ μακρινό βολέ Νούτσου άουτ, 18’ 3-1 από αντεπίθεση και 20’ 4-1 με πλασέ. Σύνθεση : Κολαίτης Μ., Μπράτσος Φ., Κασνέτσι Κ., Κομούτος Ν., Δαφνιάς Ν., Λουκάτος Ν.., Δημητρακάς Θ., Συγγρός Β., Νούτσος Π., Γουσέτης Θ., Παπαγεωργίου Γ., Ρώτας Κ., Ρήγας Α. ( Κόουτς)